Výchovné poradenství | Gymnázium Pelhřimov

Výchovné poradenství

Milí studenti,

Výchovný poradce má řadu úkolů. Jedním z nich je pomáhat žákům při řešení problémů, výchovných, vzdělávacích, komunikačních, ale i osobních…

Každý z nás se může v životě setkat se situací, na kterou sám nestačí. Výchovný poradce může být první v řadě těch, kdo mohou pomoci. Na řadě škol existují „schránky důvěry“. Nabízím vám tedy možnost, svěřit se se svým problémem a společně pak najít řešení.

Neřešený problém se může velmi často stát zdrojem dalších nepříjemností.

Každý výchovný poradce je zavázán k dodržování pravidla respektování důvěrnosti, které chrání osobní sdělení. Jedinou výjimkou z pravidla respektování důvěrnosti je bezprostřední ohrožení života nebo zdraví člověka, podezření na zneužití, zanedbávání nebo soudní výzva k podání informací.

Výchovný poradce je tu pro vás. Můžete mě kdykoli oslovit, domluvit si schůzku, nemám žádné konzultační hodiny. Nebo můžete využít „schránky důvěry“, visí na chodbě vedle schránky „ŘEF gymplu“ nebo na internetové adrese:

zhronova@gymnazium-pe.cz

Přeji vám příjemné a pokud možno bezproblémové studium!

Zdena Hronová